Něco z historie naší restaurace/vinárny Béčko:

Restaurace Béčko vznikla v roce 1995 rekonstrukcí, v té době bývalého celního skladu STAVUS.

Tento objekt byl původně postaven a také fungoval jako  kino Uranových dolů, které sloužilo k pobavení zaměstnanců, a také bylo využíváno k výchově a zábavě dospívající mládeže i sloužících vojáku.

Zdabořské kino bylo tedy postaveno v roce 1975 a jak již bylo zmíněno, za účelem promítání publicistické propagandy a občasných českých i zahraničních filmů. Než "Béčko" dostalo nynější podobu muselo projít rozsáhlou rekonstrukcí. Květen 1995 byl tedy datem zrození našeho disko klubu. Po stavebně náročné úpravě sklepních prostor, byla  v roce 1998 připojena a otevřena restaurace s kuželnou. K dalšímu stavebně významnému rozšíření podniku došlo ke konci roku 2001, kdy byl zprovozněn stylový salonek.

Myšlenka restaurace s diskotékou vznikala již dávno před tím než jsme pro Vás upravili prostory Béčka. Naše zkušenosti v této oblasti sahají až do roku 1990. Od tohoto roku jsme pořádali diskotéky v Kulturních Domech v Příbrami, Táboře a Kolíně. V těchto začátcích jsme také v provozovali  pár restaurací po příbramském okrese.

Věříme, že se naše dlouhodobé zkušenosti zúročili v tomto podniku a těšíme se, že nás v hojném počtu navštívíte buď k dobrému jídlu, pití nebo k pobavení při kuželkách či diskotéce, která funguje každý pátek a sobotu.

Váš ochotný personál Restaurace Béčko.

OD 1.5. 2018 PROVOZOVNA UZAVŘENA